Відгук від Alicja 28.04.2026
Z całego serca polecam lekarza dermatologa Pani Inna. Wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Doktor dokładnie wysłuchał mojego problemu, przeprowadził szczegółowe badanie i jasno wyjaśnił przyczynę dolegliwości oraz plan leczenia. Już po krótkim czasie zauważyłem znaczną poprawę. Widać ogromną wiedzę, doświadczenie i indywidualne podejście do pacjenta. Z pewnością wrócę w razie potrzeby i będę polecać dalej.
Szanowna Pani Alicjo, Dziękujemy za szczerą opinię. Cieszymy się, że wizyta u naszego lekarza I. Hrushko, wywarła na Pani tak pozytywne wrażenia. Jest dla nas bardzo ważne, że publicznie doceniła Pani jej profesjonalizm, indywidualne podejście, życzliwość oraz szczerą troskę o pacjenta. Pani zaufanie i rekomendacje są najlepszą nagrodą dla naszego specjalisty. Cieszymy się również, że zalecony plan leczenia szybko przyniósł oczekiwane rezultaty. Będzie nam miło gościć Panią podczas wizyt profilaktycznych i służyć pomocą w razie potrzeby. Życzymy dużo zdrowia.
Служба контролю якості Докторпро