+48 800 003 033

Lekarz Endokrynolog

Jesteśmy partnerem grupy On Clinic International oraz On Clinic Ukraina, znanych i cenionych za wysoką jakość obsługi i innowacyjne technologie leczenia pacjentów. Od 1987 roku, On Clinic International Corporation pomogła ponad 1,5 miliona pacjentów na całym świecie. Klinika jest uznawana za światowego lidera w takich specjalnościach jak dermatologia, urologia, proktologia i ginekologia. W związku z dynamicznym rozwojem i rozszerzeniem działalności, zapraszamy do współpracy lekarza specjalizacji: Endokrynolog

Zakres zadań i obowiązków lekarza:

  • Przeprowadzanie badań pacjentów w celu rozpoznania, oceny lub kontroli stanu zdrowia z naciskiem na układ wewnątrzwydzielniczy.
  • Nawiązywanie kontaktu z pacjentami i ich rodzinami, wyjaśnianie celu leczenia oraz łagodzenie lęku i niepokoju.
  • Kierowanie pacjentów na dodatkowe badania diagnostyczne oraz konsultacje z innymi specjalistami.
  • Leczenie chorób układu wewnątrzwydzielniczego metodami niechirurgicznymi.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej, w tym historii choroby, skierowań, recept i zwolnień lekarskich.

Dodatkowe obowiązki:

  • Udzielanie pomocy doraźnej w stanach nagłych.
  • Kierowanie rehabilitacją pacjentów po leczeniu zachowawczym lub chirurgicznym.
  • Regularne doskonalenie wiedzy poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe i specjalizacja w endokrynologii.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe.
  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu.
  • Biegła znajomość języka polskiego.

Oferujemy:

  • Dostęp do najnowszych sprzętów medycznych i wysokiej jakości materiałów medycznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B, UoP lub UZ
  • Elastyczny grafik pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Współpracę z doświadonym zespołem terapetycznym
  • Szybką i profesjonalną obsługę pacjenta

Z chęcią nawiążemy współpracę z lekarzami w trakcie specjalizacji oraz z lekarzami z Ukrainy.

Ważne Informacje dla Kandydatów: Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z RODO. Gwarantujemy pełną ochronę Twoich danych osobowych i wykorzystanie ich wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.