Opinie o lekarzach-gastroenterologach w Łodzi str. 2
Miałem u Pana bardzo dobrą konsultacje, na której wyjaśnił wszystkie moje problemy. Jest przyjemne kiedy lekarz jest zainteresowany w pomocy pacjentu, dlatego bardzo rekomenduję Pana Oleksandra.
Źródło opinii:
Pani doktor super.
Cieliwie wszystko wyjaśniła.
POLECAM
Źródło opinii:
Przemiła , konkretna wszystko objaśnia ma dobry kontakt z pacjentem , zaangażowana
Źródło opinii:
Bardzo miła wizyta, Pani doktor wypytała o wszystko oraz szczegółowo wytłumaczyła leczenie i dalsze postępowanie, właśnie kogoś takiego szukałam.
Źródło opinii:
Pełen profesjonalizm, dziekuję za pomoc. Pozdrawiam
Źródło opinii:
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor jest bardzo miła i rzeczowo wszystko wyjaśnia. Napewno to nie była moja ostatnia wizyta.
Źródło opinii:
Bardzo dobry specjalista, profesjonalne podejście do pacjenta, szybko o konkretnie
Źródło opinii:
Byłam z mamą u Pani Doktor i jesteśmy bardzo wdzięczne za okazaną cierpliwość, życzliwość i zrozumienie.
Pani Doktor dokładnie wszystko wyjaśniła i poświęciła nam wiele uwagi.
To lekarz z prawdziwym powołaniem.
Źródło opinii:
Wszystko bylo dobrze, wizyta przebiegła bez problemowo.
Źródło opinii:
Gastroskopia nie należy do najprzyjemniejszych badań, ale podejście Pana doktora dodało mi otuchy. Dokładnie wszystko wytłumaczył, wyjaśnił co będzie robił krok po kroku. Również w trakcie badania informował co się dzieje. Pani pielęgniarka ciepła osoba, dodawała otuchy i pozwoliła chwycić się za rękę. Było to dla mnie ogromne wsparcie.
Dzień dobry, Pani Ewelino. Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że podzieliła się Pani swoim doświadczeniem związanym z naszą kliniką i naszymi specjalistami. Miło nam wiedzieć, że podczas wizyty czuła się Pani komfortowo i ma pozytywne wrażenia ze spotkania z naszym zespołem. Zawsze jesteśmy do Pani dyspozycji. Życzymy Pani wszystkiego dobrego i dużo zdrowia!
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Wizyta szybka, ale szczegółowa i zainteresowanie tematem, polecam.
Źródło opinii:
Pani doktor wykazuje się wiedzą i empatią.
Udziela szczegółowych wyjaśnień.
Zleca szczegółowe badania mające pomóc w postawieniu ostatecznej diagnozy.
Z wizyty wyszłam zadowolona.
Źródło opinii: