Opinie o lekarzach-gastroenterologach w Łodzi str. 3
Polecam Panią Doktor nareszcie trafiłam na lekarza który zdiagnozował mnie bo trwało to pół roku zniszczyło mnie psychicznie oraz fizycznie pani Doktor wysłuchała co mam do powiedzenia spokojnie wytłumaczyła przedstawiła co dalej jak postępować i opowiedziała o moim problemie w taki sposób że wszystko zrozumiałam. Dziekuje za to pani Doktor. Polecam bardzo doctor pro Łódź
Źródło opinii:
Pan Tomin bardzo zaangażowany, uprzejmy i opiekuńczy. Gastroskopia jak to gastroskopia, ale czułem się bardzo zaopiekowany podczas badania. Wszystko było omawiane na bieżąco. Pani pielęgniarka również bardzo uprzejma i zaangażowana. Polecam.
Źródło opinii:
Lekarz uprzejmy i sympatyczny. Dokładnie wszystko wyjaśnił przed i po badaniu. Bardzo sprawnie i fachowo przeprowadził badanie. Dobry fachowiec, sprawny operator, a to istotne przy gastroskopii.
Źródło opinii:
Bardzo kompetentna Pani Doktor. Serdecznie polecam
Źródło opinii:
terrible clinic
Dear Mr. Vitalii, Thank you for choosing our clinic and for your opinion. We would like to note that all processes in the clinic are carried out in accordance with established standards and legislative requirements and nothing more. Detailed information has been provided to you personally. We are always ready to help within the framework of the clinic's specialization, we wish you well and health.
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Vitalii
05.09.2025
Polecam. Wizyta odbyła się w spokojnej atmosferze. Bardzo przyjemny i dokładny lekarz.
Źródło opinii:
Wszystko w jak najlepszym porządku. Bez zastrzeżeń.
Źródło opinii:
Bardzo dobry i uważny lekarz. Wszystko spokojnie wytłumaczył, wysłuchał, zalecił leczenie - prawie od razu poczułem się lepiej. Dziękuję!
Dzień dobry, Pani Elizaveto. Dziękujemy za miłą opinię o naszym lekarzu. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z wizyty. W razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji. Życzymy Pani dużo zdrowia.
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Yelyzaveta Bezkrovna
17.07.2025
Pani Doktor szczegółowo objaśniła sytuacją i przedstawiła plan leczenia, nie mam zastrzeżeń poza brakiem możliwości wykonania USG brzucha na miejscu - powinno zostać to dodane, aby przyspieszyć leczenie i diagnozę.
Źródło opinii:
Serdecznie polecam doktora. Gastroskopia wykonana bardzo delikatnie - jak na takie badanie - szczegółowo wyjaśniona, czułam się zaopiekowana. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi i Pani Asystentce za wsparcie i miłą atmosferę. Polecam !
Źródło opinii:
Konkretne pytania, szybka diagnoza. Profesjonalne podejście
Źródło opinii:
Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta, dokładna diagnoza. Wizyta przebiega w miłej atmosferze, a lekarz wykazuje się dużą empatią i zaangażowaniem. Zdecydowanie polecam!
Źródło opinii: