Opinie o lekarzach-gastroenterologach w Łodzi str. 5
Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Serdecznie polecam.
Źródło opinii:
Bardzo szczegółowo zbadane objawy. Szczegółowe wyjaśnienia oraz odpowiedzi. Polecam Panią Doktor. Podejście do pacjenta idealne.
Źródło opinii:
Polecam. Wszystko w najlepszym porządku. Nie mam uwag.
Źródło opinii: