Opinie o lekarzach-ultrasonografistach w Łodzi
Bardzo dobrze oceniam wizytę. Miło i sympatycznie. Rzeczowo, konkretnie. Otrzymałem konkretne informacje i zostałem pokierowany dalej. Wszystko w miłej atmosferze.
Źródło opinii:
Lekarz bardzo dokładnie i uważnie zbadał dziecko, wyjaśnił wszelkie wątpliwości
Źródło opinii:
Polecam,pana doktora. Badanie, wykonane z dokładnym wyjaśnieniem.
Źródło opinii:
Bardzo miła Pani doktor. Pełne wyjaśnienia i opis badania od ręki. Polecam
Źródło opinii:
Bardzo szczegółowo i merytorycznie wyjaśnione całe badanie
Źródło opinii:
Miałyśmy z córką usg brzucha. Córka trochę się bała ale pan doktor miał do niej śwqietne podejście. Tłumaczył, na koniec dziecko oznajmiło że było super. Dziękuję za niesamowitą opiekę!
Źródło opinii:
Wizyta w sympatycznej atmosferze. Od razu pan zapytał się w jakim celu tu przychodzę i co mi dolega. Na bieżąco podczas USG informował o szczegółach badania. USG przeprowadzone dokładnie. Polecam serdecznie
Źródło opinii:
Pani doktor mila i kompetentna. Polecam z cala pewnoscia
Źródło opinii:
Profesjonalizm, bardzo sympatyczny, wszystko wyjaśnione wszystko sposób przystępny
Źródło opinii:
Polecam.
Przyjemna lekarka, wszystko wytłumaczyła i uspokoiła mi.
Źródło opinii:
Bardzo dokładnie i profesjonalnie przeprowadzone badanie. Pan Doktor zauważył rzeczy, które zostały pominięte przez poprzednich lekarzy dzięki czemu udało się zdiagnozować moje problemy z żebrami (SRS). Bardzo dziękuję i polecam
Źródło opinii:
Very competent and thorough radiologist. Solid command of English.
Źródło opinii: