+48 800 003 033

Lekarz Dermatolog

Jesteśmy partnerem grupy On Clinic International oraz On Clinic Ukraina, znanych i cenionych za wysoką jakość obsługi i innowacyjne technologie leczenia pacjentów. Od 1987 roku, On Clinic International Corporation pomogła ponad 1,5 miliona pacjentów na całym świecie. Klinika jest uznawana za światowego lidera w takich specjalnościach jak dermatologia, urologia, proktologia i ginekologia. W związku z dynamicznym rozwojem i rozszerzeniem działalności, zapraszamy do współpracy lekarza specjalizacji: Dermatolog.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie konsultacji oraz ustalanie planów terapii
  • Wykonywanie dermatoskopii
  • Wykonywanie zabiegów kriochirurgicznych
  • Pobieranie materiału do badań histopatologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Budowanie długotrwałej relacji z Pacjentem

Oczekujemy:

  • Doświadczenia popartego praktyką zawodową
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Profesjonalizmu w kontakcie z pacjentem
  • Dobra umiejętność obsługi komputera i różnych form elektronicznej dokumentacji medycznej

Oferujemy:

  • Dostęp do najnowszych sprzętów medycznych i wysokiej jakości materiałów medycznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B, UoP lub UZ
  • Elastyczny grafik pracy
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Współpracę z doświadonym zespołem terapetycznym
  • Szybką i profesjonalną obsługę pacjenta

Z chęcią nawiążemy współpracę z lekarzami w trakcie specjalizacji oraz z lekarzami z Ukrainy.

Ważne Informacje dla Kandydatów: Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z RODO. Gwarantujemy pełną ochronę Twoich danych osobowych i wykorzystanie ich wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.