+48 800 003 033

Lekarz Ginekolog

Zespół placówek medycznych DoctorPro Poland Sp. z o.o. zaprasza do współpracy lekarza o specjalizacji: Ginekolog (Lokalizacja - ul. Dąbrowskiego 40, Wrocław,Polska) Jesteśmy partnerem grupy On Clinic International oraz firmy On Clinic Ukraina - znanych i docenianych za wysoką jakość obsługi oraz wykorzystanie innowacyjnych technologii leczenia pacjentów. W ciągu 35 lat, które minęły od otwarcia pierwszej kliniki medycznej w 1987 roku, On Clinic International Corporation pomogła ponad 1,5 mln osób.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie małoinwazyjnych zabiegów ginekologicznych, indywidualne dobieranie metod antykoncepcyjnych, prowadzenie ciąży, wykonywanie USG ginekologicznego, pobieranie materiałów do badań histopatologicznych

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

  • Budowanie długotrwałej relacji z Pacjentem

Oczekujemy:

  • doświadczenia popartego praktyką zawodową

  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętności pracy w zespole

  • profesjonalizmu w kontakcie z pacjentem

  • dobra umiejętność obsługi komputera i różnych form elektronicznej dokumentacji medycznej

Oferujemy:

  • dostęp do najnowszych sprzętów medycznych i wysokiej jakości materiałów medycznych

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B, UoP lub UZ

  • elastyczny grafik pracy

  • przyjazne środowisko pracy

  • współpracę z doświadonym zespołem terapetycznym

  • szybką i profesjonalną obsługę pacjenta

Z chęcią nawiążemy współpracę z lekarzami w trakcie specjalizacji oraz z lekarzami z Ukrainy.

Serdecznie zapraszam do kontaktu pod numer 791-659-581 (HR Manager) lub mailowo: hr.wroclaw@doctorpro.pl