Opinie o lekarzach-proktologach we Wrocławiu str. 8
Bardzo dziękuję za pomoc w takiej pikantnej problemie. Żadnego dyskomfortu i bólu. Polecam!
Źródło opinii:
...
Dzień dobry! Uprzejmie informujemy, że na naszej stronie publikujemy wyłącznie opinie prawdziwych pacjentów. Niestety nie udało nam się zidentyfikować Panią jako pacjentkę naszego centrum medycznego, dlatego musieliśmy ukryć Pani opinię. Jeśli nie zgadza się Pani z tą decyzją, prosimy o kontakt z Działem Kontroli Jakości mailowo lub poprzez formularz https://doctorpro.pl/quality-control.html, zaznaczając numer karty pacjenta lub godzinę i datę odbytej wizyty u lekarza. Pozdrawiamy, Zespół Działu Kontroli Jakości
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Elwira
29.03.2025
Bardzo rzeczowy i sympatyczny lekarz.Badanie zupełnie bezbolesne, troskliwa Pani pielegniarka. Z pewnością wrócę do Pana doktora
Źródło opinii:
Pan Doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest bardzo kulturalny, zaangażowany, cierpliwy, empatyczny, dokładnie tłumaczy zarówno diagnozę jak i zalecenia dotyczące kuracji. Najwyzsza możliwa ocena dla Pana Doktora.
Źródło opinii:
Spokojny i przyjazny lekarz. Można poczuć się swobodnie.
Źródło opinii:
Nie jestem zadowolona z obsługi klienta, zwłaszcza telefonicznej. Nie otrzymałam informacji dotyczacych przygotowania do zabiegu. Infolinia/obśługa klienta nie posiada danych, wysyłanych jest mnóstwo mylnych informacji. Sama konsultacja bez zastrzeżeń, natomiast postanowiłam skonsultować się z innym lekarzem, ponieważ czułam się trochę naciągana.
Patrycja
17.02.2025
Świetny lekarz – profesjonalny, uprzejmy i zaangażowany. Dokładnie wszystko wyjaśnia, podchodzi do pacjenta z empatią i delikatnie bada. Polecam!
Źródło opinii:
Miła obsługa w tak dziwnym temacie jak proktologia, dokładny opis, delikatne badanie, polecam doktora Proktologa a po leczeniu dodam opinie czy pomogło…
Źródło opinii:
Pan doktor wykazał się wysokim profesjonalizmem i empatią. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, co pozwoliło mi czuć się komfortowo mimo delikatnej natury badania. Szczegółowo wyjaśnił przebieg procedury oraz odpowiedział na wszystkie moje pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości.
Rektoskopia przeprowadzona podczas konsultacji, przebiegła sprawnie i bez większego dyskomfortu. Dzięki uprzejmemu podejściu lekarza oraz jego kompetencjom, mogę z pełnym przekonaniem polecić wizytę każdemu, kto potrzebuje konsultacji proktologicznej.
Dodatkowo warto wspomnieć, że komunikacja w języku polskim odbywa się bez żadnych przeszkód.
Źródło opinii:
Z całego serca polecam tego lekarza! Wizyta była bardzo profesjonalna i przebiegła w przyjaznej atmosferze, co pomogło mi poczuć się swobodnie mimo początkowego stresu. Doktor szczegółowo wyjaśnił, jak można leczyć hemoroidy wewnętrzne, nie sugerując od razu operacji, co bardzo doceniam. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i widać, że zależy mu na zdrowiu pacjenta. Dziękuję za indywidualne podejście i profesjonalizm, Panie Dmytro!
Źródło opinii:
Lekarz jest bardzo dobry, wszystko jasno wyjaśnił
Źródło opinii:
Doktor pełen empatii, wszystko wyjaśnił,czego unikać w trakcie leczenia.
Źródło opinii: