Opinie o lekarzach-endokrynologach Doctorpro
Profesjonalne podejscie do pacjenta-- bardzo sympatyczna osoba
Poleceam :)
Źródło opinii:
Bardzo dziękuję za pomoc i za to że mój problem w końcu był usłyszany
Źródło opinii:
Пани Татьяна Вдовыченко, изменила мою жизнь, на 180 градусов, этот доктор не только с большой буквы, ну и с большим сердцем, спасибо вам большое за то что вы есть ,
VYDRYCH KHRYSTYNA
08.06.2026
Pani Edyta, wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy, daje różne rozwiązania oraz czas na przemyślenie i wybór.
Źródło opinii:
Wspaniały endokrynolog, uprzejmy, responsywny i bardzo kompetentny! Doceniłam to, że mnie wysłuchała, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i spodobały mi się wnioski, które przedstawiła. Mam szczerą nadzieję, że przepisane leczenie mi pomoże. Planuję kontynuować leczenie mojej choroby u tej lekarki. Gorąco ją polecam.
Źródło opinii:
Nie polecam, Pani przyszła spóźniona ponad 30 minut, przeprosiła dopiero po zwróceniu uwagi . W karcie informacyjnej, która mi dała wpisała rzeczy, które w ogóle nie miały miejsca („brzuch miękki niebolesny”-nawet mnie nie dotknęła, „tarczyca niebolesna”-tak samo nie sprawdziła. „Skóra bez wykwitów patologicznych”jedynie co widziała to moje ręce). Zalecenia też słabe np : kontrola wagi co tydzień.
Szanowna Pani Małgorzato, Zależy nam na uważnym rozpatrzeniu każdego zgłoszenia i znalezieniu właściwego rozwiązania, aby pomóc pacjentowi. Niestety nie udało nam się skontaktować z Panią telefonicznie — połączenia pozostały bez odpowiedzi. Aby dokładniej wyjaśnić sytuację, prosimy o kontakt z Działem Kontroli Jakości: doctorpro.pl/quality-control.html. Jeśli będzie Pani chciała wrócić do tej sprawy, chętnie pomożemy. Życzymy Pani dużo zdrowia.
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Byłam u endokrynologa, bardzo dobry lekarz. Pani doktor jest miła, kompetentna, wszystko dokładnie tłumaczy, jestem zadowolona z wizyty
Szanowna Pani Anastasiio, Serdecznie dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z komunikacji z naszym lekarzem, a efekt wizyty spełnił Pani oczekiwania. Zawsze jesteśmy do dyspozycji. Życzymy Pani dużo zdrowia.
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Bardzo miła pani pomocna konkretna super zna sie w swoim zawodzie polecam gorąco
Źródło opinii:
Panią doktor Zawalską wyróżnia bardzo przyjazne i profesjonalne podejście do pacjenta. Z wizyt byłam bardzo zadowolona.👍 Polecam
Szanowna Pani Tereso, dziękujemy za opinię i polecenie naszych usług. Cieszymy się, że publicznie podzieliła się Pani wrażeniami z wizyty u lek. E. Zawalskiej. Życzymy dużo zdrowia.
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Byłam u lekarza. Jestem bardzo zadowolona. Podeszła do problemu profesjonalnie. Wszystko jasno wyjaśniła. Polecam
Źródło opinii:
Pani doktor to niezwykle kompetentna, empatyczna i zaangażowana specjalistka. Podczas wizyty poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu, wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie w sposób zrozumiały. Wyróżnia się profesjonalnym podejściem, spokojem oraz życzliwością, dzięki czemu wizyta przebiega w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Z całym przekonaniem polecam Panią doktor każdemu, kto szuka rzetelnej i troskliwej opieki medycznej.
Źródło opinii:
Wszystko dokładnie, szczegółowo i profesjonalnie
Bardzo polecam :)
Źródło opinii: