Opinie Doctorpro Łódź str. 42
Jestem pacjentką Pani doktor od kilku lat. Mam do niej całkowite zaufanie. Jest lekarzem z powołania. Mam 47 lat urodziłam dwoje dzieci, ale nigdy nie trafiłam na ginekologa, który dał mi takie poczucie bezpieczeństwa wynikającego z profesjonalizmu . Pani doktor potrafi zadzwonić między wizytami i zapytać się, czy wszystko w porządku. Jestem jej bardzo wdzięczna za opiekę i za wszystko co dla mnie zrobiła.
Źródło opinii:
Bardzo miła pani lekarz. Wszystko szczególnie wyjaśniła
Źródło opinii:
Pan doktor jest człowiekiem bardzo empatycznym, o wysokiej kulturze osobistej. Wszystko w szczegółowy sposób wyjaśnia przed badaniem, a po badaniu dokładnie tłumaczy. Badanie było przeprowadzone w sposób perfekcyjny. Pani pielęgniarka również zasługuje na pochwałę.
Wanda Trębicka
Źródło opinii:
Bardzo polecam. Uważny, miły lekarz i dokładne badanie
Źródło opinii:
Badanie endoskopowe u Pana doktora było bezbolesne i profesjonalne. Zgrany zespół z kontaktoą i empatyczna Panią pielęgniarką.
Źródło opinii:
Bardzo polecam wizytę u Pana Doktora, szczegółowe wyjaśnienia przed, w trakcie i po badaniu Gastroskopi została zrobiona szczegółowo i bezboleśnie strach był ale doktor potrafi wyluzować człowieka że mogby powtórzyć badanie ;) polecam z czystym sumieniem i jak będzie potrzeba wroce na badanie wlasnie do Pana doktora ;)
Źródło opinii:
Pani Doktor jest przemiła, badanie było przeprowadzone bardzo dokładnie i szczegółowo opisane.
Źródło opinii:
Doktor Bobrski szczegółowo opisuje wszystko podczas badania i ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wykonywałam już USG oraz biopsje, która przebiegła w bardzo miłej atmosferze bez strachu. Polecam, bo warto.
Źródło opinii:
Pan dr bardzo sympatyczny i empatyczny w stosunku do dziecka, zaangażowany, skupiony. Dziękuję. Zachowanie pani recepcjonistki pozostawia wiele do życzenia.
Źródło opinii:
Było to bardzo wygodne na spotkaniu lekarza, miłe i przytulne. Dziękujemy za wykwalifikowaną konsultację
Szanowna Pani Snizhano, dziękujemy za pozytywną opinię. W razie potrzeby pozostajemy do dyspozycji i zapraszamy ponownie. Życzymy Pani dużo zdrowia.
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Kolonoskopię robiłem pierwszy raz q życiu mam 47 lat tak sie balem, a tym czasem Pan doktor bardzo miły delikatny badanie przebiegło jak zwykle leżenie na łóżku polecam ten gabinet bardzo miła obsługa pełen profesjonalizm
Szanowny Panie Kamilu, dziękujemy za pozytywną opinię i polecenie naszych usług. Cieszymy się, że wizyta w klinice spełniła Pana oczekiwania. W razie potrzeby pozostajemy do dyspozycji. Życzymy dużo zdrowia.
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Profesjonalnie podejście, miła atmosfera, badanie przebiegło sprawnie, Pani doktor na bieżąco wszystko omawia, dostałem rzetelne odpowiedzi na wszystkie moje pytania i plan co dalej robić, serdecznie polecam.
Źródło opinii: