Opinie Doctorpro Łódź str. 62
Profesjonalny oraz kontaktowy lekarz. Zrozumiałe przekazanie informacji do pacjenta, dobra współpraca.
Źródło opinii:
Pani doktor przemiła,kompetentna .Znająca sie na tym co robi.Jezeli będzie taka potrzeba wrócę tylko ,do tej Pani doktor.
Źródło opinii:
Pan Mateusz byl bardzo miły, pomocny i ma podejście do młodych pacjentów
Źródło opinii:
Pacjentka
22.07.2024
Całą wizyta przebiegła super, lekarz jak i pielęgniarka bardzo mili i pomocni. Gastroskopia jak to gastroskopia do przyjemnych nie należy ale badanie było wykonane szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony z wizyty.
Źródło opinii:
Bardzo szybka i trafna diagnoza, antybiotyk szybko zadziałał
Źródło opinii:
Igor
15.07.2024
Jestem zaskoczona wizyta u Pani Doktor. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione. Pani Doktor odpowiadała na każde pytanie. Opis badań był bardzo szczegółowy. Polecam !!!!
Źródło opinii:
Wszystko OK. Pan doktor bardzo rzeczowy i miły.Wyjaśnia wynik badania szczegółowo. Polecam
Źródło opinii:
Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm i przyjazna atmosfera. Pani ginekolog uprzejma, wysłuchała i wszystko na spokojnie wytłumaczyła, dzięki czemu badanie przebiegło komfortowo.
Źródło opinii:
Piszę w imieniu mojej córki, która była pacjentem Pani Doktor.
„Pani Doktor fajna, dostałam naklejkę i było super”
Źródło opinii:
Przede wszystkim Pani Doktor mi pomogła.Wysluchala, zbadała .Polecam
Źródło opinii:
ŁD
15.07.2024
Super doktorowa godna polecenia. Wszystko wyjasci dokładnie
Źródło opinii:
Wszystko sprawnie i szczegółowo wyjaśnione jeśli chodzi o wyniki gastroskopii.
Źródło opinii: