Opinie o lekarzach-dermatologach Doctorpro str. 3
Pani Doktor przede wszystkim słucha pacjenta, traktuje go z szacunkiem i podchodzi do problemu poważnie, jeśli chodzi o wdrażanie jakiegoś leczenia, to wszystko tłumaczy szczegółowo i bez problemu odpowiada na pytania. Atmosfera w gabinecie nie jest napięta, co dla mnie ma ogromne znaczenie, wywiad przeprowadzany jest w sposób profesjonalny i przyjazny. Polecam.
Źródło opinii:
Pani doktor była bardzo profesjonalna. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, wszystko dokładnie wyjaśniła . Polecam ! :))
Źródło opinii:
Profesjonalna i miła obsługa, lekarz godny polecenia.
Źródło opinii:
Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Maryna Nabok. Pani doktor dobrała dla mnie odpowiednie leczenie, które pomogło znacznie zmniejszyć objawy trądziku różowatego w postaci grudkowo-krostkowej.
Wcześniej odczuwałam duży dyskomfort — twarz była stale zaczerwieniona, pojawiało się pieczenie, swędzenie oraz obrzęk. Obecnie jestem w stanie lekkiej remisji i nadal kontynuujemy leczenie.
Jestem bardzo zadowolona z efektów oraz z podejścia Pani doktor. Zdecydowanie polecam.
Źródło opinii:
Polecam bardzo, wszystko zrozumiale wyjaśnione, miła i spokojna wizyta.
Źródło opinii:
Lekarz był bardzo uważny i doradził we wszystkich aspektach mojego stanu zdrowia. Komunikacja była łatwa i przyjemna. 10/10 — polecam.
Źródło opinii:
Świetna dermatolog! Profesjonalna, uprzejma i cierpliwa. Leczenie skuteczne, a wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze.
Źródło opinii:
Bardzo polecam panią doktor Innę!
Minęło 14 dni od wykonania botoksu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Zmarszczka między brwiami została całkowicie zablokowana, a mimika pozostała naturalna. Na czole linie są już minimalne — to była moja pierwsza wizyta, więc dokładnie wiedziałam, czego się spodziewać dzięki szczegółowemu wyjaśnieniu pani doktor.
Mam wrażenie, że nawet powieka lekko się uniosła, co bardzo mnie cieszy.
Dziękuję za profesjonalne podejście i świetną atmosferę podczas wizyty!
Źródło opinii:
Wizyta przebiegła w miłej atmosferze , pani doktor z podejściem do dziecka , wszystko wyjaśniła , ustaliła plan leczenia , godna polecenia
Źródło opinii:
Pani doktor bardzo życzliwa, cierpliwie i dokładnie wszystko wytłumaczyła i odpowiedziała na liczne moje pytania.
Źródło opinii:
Super. Dziękuję bardzo za leczenie. Wizyta dermatologiczna.
Źródło opinii:
Lekarz super!!!
Pani Inna zrobiła mi mega piękne usta!!!
Polecam!!!
Źródło opinii: