Opinie o lekarzach-dermatologach Doctorpro str. 7
Pani Izabela szczegółowo objaśniła wdrożone leczenie (nie zdarza się to często) oraz zaprosiła na wizytę kontrolną.
Źródło opinii:
Dominika
25.11.2024
Jestem zadowolony z wizyty. Szybka diagnoza i skuteczne leczenie. Polecam panią.
Źródło opinii:
Przemiła Pani doktor, wyjaśniła przyczynę schorzenia oraz starannie dobrała plan leczenia. Serdecznie polecam!
Źródło opinii:
Polecam serdecznie wszystkim. Profesjonalne podejście.
Źródło opinii:
Chciałabym wyrazić ogromne podziękowania dla dermatologa!
To prawdziwa profesjonalistka z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pomimo młodego wieku jest bardzo kompetentna i godna zaufania w swojej dziedzinie.
Bardzo miła i przyjazna, tworzy komfortową atmosferę na wizycie. Wszystko tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały.
Gorąco polecam!
Szanowny Panie Mykhailo, dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że wizyta u naszego lekarza spełniła Pana oczekiwania. Jesteśmy wdzięczni za wysoką ocenę kompetencji lekarza oraz polecenie naszych usług. Życzymy dużo zdrowia.
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Dziękuję Pani Doktor za dokładne wyjaśnienie problemu i empatię. Z całego serca polecam!!
Źródło opinii:
Marcin W
04.11.2024
Bardzo przyjemna i konkretna Pani ,która potrafi uspokoić przerażonego pacjenta który naczytał się głupot w internecie na tematy chorobowe ,jeśli mamy wątpliwości udajemy się do specjalisty i nie szukamy odpowiedzi w necie ,gdyż dopiero wtedy możemy z powodu stresu się rozchorować .
Źródło opinii:
Lukas
28.10.2024
Młoda, piękna, doświadczona lekarka, zna się na swoim fachu, robi wszystko dokładnie, podejście jest super, lekarz zna się i kocha swój fach, polecam.
Źródło opinii:
Bardzo dobra i sympatyczna lekarka.
Przyszłam na usunięcie brodawki.
Wszystko przebiegło szybko, bezboleśnie i w niezwykle komfortowej atmosferze.
Zagoiło się i nie pozostała żadna blizna.
Pani doktor była bardzo troskliwa i profesjonalna, dzięki czemu czułam się spokojnie przez cały zabieg.
Wyszłam od niej szczęśliwa, że w końcu pozbyłam się tego problemu i z wdzięcznością za tak ciepłe podejście.
Źródło opinii:
Pani doktor to bardzo kompetentna osoba, wszystko wyjaśnia w sposób bardzo jasny i zrozumiały. Szczegółowo przeprowadza badanie. Nie lekceważy problemu i zawsze szuka właściwych metod leczenia. Polecam, dobry fachowiec i przemiła osoba.
Źródło opinii:
Małgorzata
27.08.2024
Bardzo polecam Panią doktor. Wszystkie znamiona zostały szczegółowo zbadane. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie pytania i rozwiała wszelkie moje wątpliwości.
Źródło opinii:
Bardzo szybka i trafna diagnoza, antybiotyk szybko zadziałał
Źródło opinii:
Igor
15.07.2024