Opinie o lekarzach-ginekologach w Łodzi str. 4
Jestem bardzo wdzięczna lekarzowi, jest nieskończenie poprawna i fajna, teraz tylko do niej przyjdę
Źródło opinii:
Wizyta przebiegła w bardzo komfortowej atmosferze, czułam sie zaopiekowana i doinformowana. Pani doktor tłumaczyła wszystko co robi krok po kroku, co sprawiało, że czułam się bardziej pewnie i komfortowo. Serdecznie polecam :)
Źródło opinii:
Pani ginekolog przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad. Badanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Dostałam informację których przez lata nie przekazał mi żaden inny ginekolog. Polecam
Źródło opinii:
Bardzo miły lekarz, podejście uważne i profesjonalne.
Źródło opinii:
Sympatyczna Pani Doktor, badanie w zupełnie komfortowej atmosferze. Zastosowane leczenie okazało się skuteczne.
Źródło opinii:
Wysoko wykwalifikowany specjalista.
Gorąco polecam!
Źródło opinii:
Chciałabym serdecznie podziękować Pani doktor Olenie Maimur za wyjątkową opiekę podczas mojego badania. Już od pierwszej chwili poczułam się komfortowo i bezpiecznie. Pani doktor jest niezwykle uważna, profesjonalna i zrozumiała.
Każdy krok badania został mi szczegółowo objaśniony, dzięki czemu czułam się dobrze poinformowana i spokojna. Z całego serca polecam Panią doktor każdej kobiecie, która szuka rzetelnego i empatycznego specjalisty. Dziękuję za wszystko!
Źródło opinii:
Serdecznie dziękuję. Zawsze służę pomocą. Z poważaniem, Olena Maimur.
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Pani doktor to przemiła osoba. Badania przeprowadzone w taki sposób, że nawet nie było okazji żeby poczuć się niekomfortowo. Wszystko doskonale wyjaśnione. Polecam
Źródło opinii:
Bardzo przyjemna i komfortowa atmosfera, wszystko szczegółowo i jasno wytłumaczone
Źródło opinii:
To była moja pierwsza wizyta. Przebiegła ona w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor bardzo miła, rzeczowa, wyjaśnia wszystko na bieżąco. Chętnie odpowiada na pytania.
Źródło opinii:
Przemiła, bardzo empatyczna przede wszystkim z podejściem do pacjenta
Źródło opinii:
Bardzo polecam! Lekarka była niezwykle uważna i delikatna. Cała wizyta przebiegła w komfortowej atmosferze, czułam się naprawdę zaopiekowana.
Źródło opinii: