Opinie str. 121
Badanie USG jamy brzusznej przeprowadzone dokładnie i szczegółowo ze skrupulatną oceną. Polecam
Źródło opinii:
Chciałabym wyrazić ogromne podziękowania dla dermatologa!
To prawdziwa profesjonalistka z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pomimo młodego wieku jest bardzo kompetentna i godna zaufania w swojej dziedzinie.
Bardzo miła i przyjazna, tworzy komfortową atmosferę na wizycie. Wszystko tłumaczy w sposób jasny i zrozumiały.
Gorąco polecam!
Szanowny Panie Mykhailo, dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że wizyta u naszego lekarza spełniła Pana oczekiwania. Jesteśmy wdzięczni za wysoką ocenę kompetencji lekarza oraz polecenie naszych usług. Życzymy dużo zdrowia.
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
На мій великий жаль я залишився в результаті розчарований і незадоволений клінікою "DoktorPro".((
Valentyn Kramarenko
07.11.2024
Przygotowano i przeprowadzono na bardzo dobrym poziomie.
Źródło opinii:
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty. Pełny profesjonalizm.
Źródło opinii:
Katarzyna
04.11.2024
Lokalizacja gabinetu jest dobra, niski czas oczekiwania, dobry personal.
Źródło opinii:
Cudowny lekarz, badania (zarówno kolonoskopia, jak i gastroskopia) przebiegły bez większego bólu i bardzo spokojnie. Profesjonalne podejście do pacjenta i ogromna wiedza Doktora, który szczegółowo wyjaśnia wszystkie problemy związane z daną dolegliwością. Z całego serca polecam zarówno profilaktyczne badania oraz te niecierpiące zwłoki. Z pewnością jeżeli będę musiał powtórzyć badanie celem weryfikacji poprawności leczenia, udam się tylko i wyłącznie do Pana Doktora.
Empatia i podejście do pacjenta, nie zawsze spotykane w innych, prywatnych gabinetach lekarskich.
Źródło opinii:
Artur
04.11.2024
Wszystko jak najbardziej OK. Wykonane szczegółowe badanie, wyjaśnienie problemu oraz wdrożone leczenie
Źródło opinii:
Nareszcie dobrze dobrane leki, przy których mogę jeść bez bólu. Myślę że w końcu trafiłam na profesjonalnego gastrologa, choruję na Crohna i od lat szukam lekarza i myślę że w końcu trafiłam w dobre ręce
Źródło opinii:
Agnieszka
04.11.2024
Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, a pan Filip bardzo dokładnie tłumaczył wszelkie poruszane zagadnienia i rozwiewał wątpliwości. Polecam :)
Źródło opinii:
Kacper
04.11.2024
Polecam. Jest bardzo fajny lekarz
Z dobrym poczuciem humoru
Źródło opinii:
Pani doktor wyjątkowo sympatyczna i przyjazna. Dokładnie tłumaczyła na czym polega badanie i kompetentnie odpowiadała na nurtujace mnie pytania.
Źródło opinii: