Opinie str. 158
Bardzo dobry lekarz, profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków!
Źródło opinii:
Piddubiuk Vadym
18.03.2024
Bardzo polecam Panią doktor. Podejście do pacjenta i wywiad przed diagnozą na wysokim poziomie. Zlecone badania dodatkowe, w oparciu o które została postawiona właściwa diagnoza. Bóle głowy ustały. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Źródło opinii:
Polecam, świetna atmosfera. Pani Karolina przemiła, wszystko mi wyjaśniła. Gabinet przyjazny.
Źródło opinii:
Zaangażowanie i empatia Pana doktora spowodowały, że badania USG wykonuję wyłącznie tam ,gdzie przyjmuje .
Z uwagą przeprowadzony wywiad, zapoznanie się z posiadaną dokumentacją, bardzo dokładne badanie i szczegółowo przekazany opis badania. Profesjonalizm i duża kultura osobista .
Komfortowo wyposażone Centrum Medyczne i przyjazny gabinet USG.
Polecam badania u Pana doktora.
Źródło opinii:
Danuta Cz
18.03.2024
Profesjonalne podejście, przyjazna atmosfera, krótki czas oczekiwania.
Źródło opinii:
LP
11.03.2024
Bardzo polecam dr Karola, wydaję się być lekarzem z powołania i empatycznym człowiekiem dzięki czemu wizyty są komfortowe, doktor nie pośpiesza, na pierwszej wizycie cierpliwie wysłuchał o moich dolegliwościach, później szczegółowo omówił dalsze kroki i zalecenia. U dr miałam również wykonywane badanie kolonoskopii, jestem osobą szczupłą, przez ułożenie moich jelit w niektórych miejscach było ciężej się przedostać, jednak doktor wykonał badanie z precyzją, ostrożnie a jednocześnie badanie przebiegło bardzo sprawnie. Jeśli miałabym wykonywać kolonoskopie drugi raz to wyłącznie u dr Karola. Dodam, że odrazu po powrocie do domu mogłam wrócić do codziennych obowiązków. Także kolonoskopia bez znieczulenia nie jest taka straszna jak może się wydawać i szczerze polecam doktora.
Źródło opinii:
Polecam Panią doktor, wszytko wyjaśniła szczegółowo.
Źródło opinii:
Bardzo polecam. Badanie było dokładne, wnikliwe i szczegółowe. Lekarz bardzo zaangażowany, starannie analizował dotychczasowe wyniki badań, tłumaczył jak jest aktualnie. Zadawał dodatkowe pytania, podszedł do tematu bardzo profesjonalnie. Zdecydowanie jeśli będę jeszcze potrzebować skorzystać z badania usg, wrócę w to samo miejsce.
Źródło opinii:
W.P.
11.03.2024
Badanie przeprowadzone profesjonalnie, bez żadnych komplikacji. Wyniki badania wyjaśnione zrozumiale. Podano zalecenia. Jedyny mankament to opóźnienie ok. 40 minut.
Źródło opinii:
Pacjent 67
11.03.2024
Byłam u lekarza, u Nadii Protsenko. Wszystko bardzo mi się podobało. Pani Nadiya jest bardzo serdeczna i życzliwa. Wszystko bardzo jasno wyjaśniła, od razu widać, że lekarz ma duże doświadczenie. Prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie. Bardzo miło, że Pani Nadiia mówi po polsku i ukraińsku.
Źródło opinii:
lekarz pozytywnie nastawiony do pacjenta, bez pośpiechu wytłumaczył wszystkie niejasności
Źródło opinii:
Lekarz dokładny, rzeczowy. Badanie przebiegło w komfortowej atmosferze. Polecam
Źródło opinii: