Opinie str. 19
Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Pani Anastaziia bardzo dokładnie badała każdy "kawałek" opowiadając przy tym co to jest, jak jest itd. Szczegółowo wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości i odpowiadała na pytania, doradziła co dalej. Bardzo polecam.
Źródło opinii:
Z całego serca dziękuję za pomoc! Pan doktor jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą, ale przede wszystkim wspaniałym i życzliwym człowiekiem. Podczas wizyty uważnie wysłuchał wszystkich moich dolegliwości, poświęcił mi dużo czasu i potraktował mój problem z dużą powagą oraz empatią. Dzięki jego spokojnemu i życzliwemu podejściu poczułam się naprawdę wysłuchana i zaopiekowana.
Pan doktor bardzo trafnie skierował mnie na potrzebne badania i dodatkową diagnostykę. Dzięki temu w końcu udało się znaleźć przyczynę moich objawów, co było dla mnie ogromnie ważne.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc, troskę i profesjonalizm. Z całego serca polecam tego lekarza każdemu. Panu doktorowi życzę dużo zdrowia, sił oraz wszystkiego dobrego dla niego i jego rodziny
Źródło opinii:
Wszystko mi się podobało - szybko, jakościowo, profesjonalnie
Źródło opinii:
Bardzo polecam Pana Doktora ,
Atmosfera w gabinecie bardzo miła, lekarz zaangażowany, dokładny i delikatny.
W trakcie calej wizyty czułam sie zaopiekowana i ważna. Dziękuję za sugestie wypływające z serca , doceniam .
Źródło opinii:
Zdecydowanie polecam wykonanie badania USG u Pani doktor Marko. Wizyta odbyła się o czasie, w bardzo miłej atmosferze. Badanie zostało wykonane niezwykle precyzyjnie. W trakcie trwania badania Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy i pokazuje na monitorze. Bez presji czasu i dzięki empatycznemu podejściu Pani doktor pacjent czuje się zaopiekowany.
Źródło opinii:
Wizyta rozpoczęła się punktualnie, widać było, że jest dla pacjenta przeznaczona odpowiednia ilość czasu. Porównując do innych usług usg (z poprzednich lat i innych miejsc) to miałam poczucie, że wykonywane jest skrupulatnie i odpowiednio dokładnie. Każdy wątpliwość zostawał od razu wyjaśniona. Przyjazne, ładne miejsce i wygodne komunikacyjnie.
Źródło opinii:
Wyjąkowy lekarz, miły, skrupulatny w diagnozie, cierpliwy i dokładny. Wszystko pokazał, opisał, wyjaśnił tak, że ma się wrażenie, że samemu było się we własnych trzewiach :) Polecam
Źródło opinii:
Byliśmy zadowoleni z wizyty, na pewno wrócimy do Pani Anastastasii w przyszłości.
Źródło opinii:
Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Kolonoskopia przebiegła sprawnie i bez większego dyskomfortu. Lekarz był bardzo profesjonalny, dokładnie wyjaśnił przebieg badania i odpowiedział na wszystkie pytania. Personel medyczny również bardzo miły i pomocny. Polecam z pełnym przekonaniem.”
Źródło opinii:
Pani Svitlana Sayenko jest kompetentną lekarką. Uważnie mnie wysłuchała i dobrała prawidłowe leczenie.
Jestem bardzo zadowolony z leczenia u tej Pani.
Źródło opinii:
Bardzo miła pani pomocna konkretna super zna sie w swoim zawodzie polecam gorąco
Źródło opinii:
Bardzo dziękuję Pani doktor za pomoc! Wszystko mi się spodobało! Lekarz jest bardzo miły i kompetentny. Polecam!!
Źródło opinii: