Opinie str. 22
Bardzo jestem zadowolona z wizyty w klinice. Na recepcji pracują bardzo miłe panie, które uprzejmie odpowiadają na wszystkie pytania. Wizyta u lekarza odbyła się dokładnie o umówionej godzinie.
Pani ginekolog Procenko to niezwykle sympatyczna osoba, która profesjonalnie przeprowadziła badanie, odpowiedziała na każde pytanie oraz udzieliła zaleceń i wyjaśnień dotyczących wszystkiego, co mnie interesowało. Uśmiech pani doktor już od pierwszych minut rozwiał wszystkie moje obawy.
Bardzo dziękuję za takich lekarzy. Szczerze polecam.
Szanowna Pani Svitlano, Dziękujemy za wybór naszej kliniki oraz pozytywną opinię. Cieszymy się, że publicznie wyraziła Pani swoją opinię i podzieliła się wrażeniami z wizyty u naszego lekarza N. Protsenko. Miło nam, że podobała się Pani komunikacja z lekarzem i że czuła się Pani komfortowo podczas wizyty, a konsultacja okazała się pomocna. Serdecznie dziękujemy za polecenie naszych usług. W razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji. Życzymy Pani dużo zdrowia.
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Świetny specjalista!
Szybko znalazł przyczynę i zalecił skuteczne leczenie. Polecam.
Źródło opinii:
Polecam, dokładnie przeprowadzone badanie. Pani Doktor sympatyczna :)
Źródło opinii:
Do lekarza zapisałem się spontanicznie. To moja czwarta gastroskopia i zrobiona wzorowo, bez bólu, cały czas był kontakt z pacjentem tym samym cały czas wiedziałem co mnie za moment czeka. Lekarz z powołania, miły , empatyczny. Wywiad przed badaniem kompletny.Polecam wszystkim to miejsce i tego lekarza.
Źródło opinii:
Dobre podejście do pacjenta ,podczas wizyty wszystko zostało dokładnie wyjaśnione . Bardzo polecam
Źródło opinii:
Fantastyczny lekarz, bardzo empatyczny i profesjonalny. To już moja druga wizyta i tylko dzięki temu, że czułam się bardzo zaopiekowana na poprzedniej (gastroskopia), zdecydowałam się na kolonoskopię. Nic więcej nie muszę dodawać, tego typu zabiegi już tylko u niego bo moje zaufanie ma w 100%.
Źródło opinii:
Jestem bardzo zadowolony/a z wizyty. Lekarz wykazał się dużą wiedzą, spokojem i empatią. Dokładnie przeprowadził wywiad oraz wyjaśnił plan leczenia w sposób zrozumiały. Odpowiedział na wszystkie pytania i rozwiał wątpliwości. Zdecydowanie polecam tego specjalistę.
Źródło opinii:
Dmytro Podurets: Serdecznie dziękuję za opinią! Życzę zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń! Pozdrawiam Dmytro Podurets.
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Bardzo polecam. Zostały mi zlecone kolonoskopia i gastroskopia - oba badania zostały przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Podczas całego procesu lekarz wszystko dokładnie wyjaśniał, a ogólna atmosfera była bardzo spokojna.
Choć same procedury są z natury bardzo nieprzyjemne i nic na to nie da się poradzić, mam wrażenie, że wszystko przebiegło dla mnie, jako pacjenta, tak komfortowo, jak to tylko możliwe, za co jestem niezmiernie wdzięczny.
Źródło opinii:
Bardzo polecam. Zostały mi zlecone kolonoskopia i gastroskopia - oba badania zostały przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Podczas całego procesu lekarz wszystko dokładnie wyjaśniał, a ogólna atmosfera była bardzo spokojna.
Choć same procedury są z natury bardzo nieprzyjemne i nic na to nie da się poradzić, mam wrażenie, że wszystko przebiegło dla mnie, jako pacjenta, tak komfortowo, jak to tylko możliwe, za co jestem niezmiernie wdzięczny.
Źródło opinii:
Profesjonalne, empatyczne podejście do córki, która stresowała się wizytą USG. Podczas badania wszystko zostało wyjaśnione. Córka bardzo zadowolona, ja również. Polecam z całego serca.
Źródło opinii:
Polecam serdecznie wszystkim Doktora ,bardzo mily wszystko na plus.
Źródło opinii:
Polecam wizytę u Pani doktor. Widać, że zależy jej na pacjencie i realnej pomocy. Wywiad był dokładny, a plan leczenia konkretny. W razie kolejnej konsultacji na pewno wrócę do tego samego lekarza.
Źródło opinii: