Opinie str. 21
Rzeczowy, miły lekarz. Niemal bezbolesne badania. Polecam.
Źródło opinii:
Rzeczowy, miły lekarz. Niemal bezbolesne badania. Polecam.
Źródło opinii:
Bardzo polecam ! Badanie zostało przeprowadzone dokładnie i profesjonalnie, w miłej atmosferze. Lekarz wszystko jasno wyjaśniłа i wykazałа się dużą empatią.
Źródło opinii:
Bardzo miła pani doktor, wszystko wyjaśniła, była cierpliwa i empatyczna.
Źródło opinii:
A.K.
03.03.2026
Polecam bardzo miła obsługa. Podejście lekarza do pacjenta na najwyższym poziomie
Źródło opinii:
Bardzo profesjonalny i empatyczny lekarz. Bardzo bałam się badania, ale od początku zostałam uspokojona i potraktowana z dużą życzliwością. Podczas badania wszystko było dokładnie wyjaśniane, lekarz na bieżąco pytał, jak się czuję i dbał o mój komfort. Czułam się bezpiecznie i naprawdę dobrze zaopiekowana. Zdecydowanie polecam.
Źródło opinii:
Miły i kompetentny lekarz. Dokładnie ocenił mój problem, wykonał dobre USG i zalecił wstępne leczenie.
Źródło opinii:
Lekarz bardzo uprzejmy, chętnie odpowiadał na pytania. Bardzo rzetelnie podszedł do badania.
Źródło opinii:
lek. Patryk Pozowski: Dziękuję bardzo, życzę wszystkiego dobrego :)
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Lekarz w profesjonalny sposób podszedł do problemu,wszystko dobrze wyjaśnił a samo badanie przebiegło bez bólu i w komforcie
Źródło opinii:
Polecam panią doktor. Byłam już kilka razy i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze uśmiechnięta, spokojna i najważniejsze zaangażowana w swoją pracę. Zawsze dopytuje w którym miejscu coś nas niepokoi i zawsze sprawdzi te miejsce kilka razy na spokojnie. Polecam jeżeli ktoś będzie po raz pierwszy na wizycie.
Źródło opinii:
Bardzo polecam tego lekarza! Byłam na badaniu USG i jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz był uprzejmy, spokojny i wszystko dokładnie wyjaśnił. Badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i profesjonalnie, bez pośpiechu. Czułam się komfortowo i bezpiecznie. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i rozwiał moje wątpliwości. Widać duże doświadczenie i zaangażowanie w pracę. Z pewnością wrócę ponownie i polecam każdemu.
Źródło opinii:
Bardzo polecam Panią Doktor. Badanie USG zostało wykonane dokładnie i spokojnie. Lekarka wszystko jasno wyjaśniła, odpowiedziała na moje pytania i była bardzo empatyczna. Czułam się zaopiekowana i spokojniejsza po wizycie.
Źródło opinii: