Opinie str. 39
Pani Doktor bardzo bardzo miła wszystko wyjaśniła szczegółowo i bardzo dobrze mi sie z Nią rozmawiało napewno wrócę za rok
Źródło opinii:
Bardzo uważny, przyjazny i sympatyczny lekarz, który szybko rozwiązał problem
Źródło opinii:
Pani Doktor, bardzo dokładnie wykonała badanie oraz szczegółowo je omówiła wraz z opisaniem
Źródło opinii:
Serdecznie polecam tego chirurga. Zabieg usunięcia miażdżycy przebiegł bardzo sprawnie i bez żadnych komplikacji. Lekarz był profesjonalny, dokładny i wszystko jasno wytłumaczył. Atmosfera podczas wizyty była spokojna, a efekt końcowy bardzo dobry. Jestem w pełni zadowolony/zadowolona z wizyty. Wszystko na najwyższym poziomie.
Źródło opinii:
erdecznie dziękuję Panu za opinią! Życzę zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń! Pozdrawiam Dmytro Podurets.
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Polecam Panią Doktor, jest bardzo miła i przyjazna. Wizyta w bezstresowej i komfortowej atmosferze, wszystko zostało mi odpowiednio wyjaśnione. Dziękuję i polecam!
Źródło opinii:
Byłam u Pani Nadii na kolposkopii. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całej procedury. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, a od Pani doktor otrzymałam dodatkowe zalecenia. Bardzo polecam.
Źródło opinii:
świetna pani doktor, bardzo empatyczna, że zrozumieniem podeszła do mojego problemu i wszytko dokładnie wyjaśniła. Wizyta w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze! Serdecznie polecam!
Źródło opinii:
Pełen profesjonalizm i rzetelność. Polecam serdecznie
Źródło opinii:
Pani doktor była bardzo miła i bardzo zaangażowana
Wszystko zostało mi dobrze wytłumaczone
Źródło opinii:
Wspaniały i bardzo empatyczny człowiek.
Przed wizytą i badaniem odczuwałam ogromny niepokój, jednakże Pan doktor poprzez swoje zaangażowanie i profesjonalizm uczynił iż wizyta mimo krępującego badania przebiegła komfortowo, a ja czułam się, że jestem w dobrych rękach.
Samo badanie przeprowadzone zostało z ogromną starannością i delikatnością.
Polecam
Źródło opinii:
Bardzo delikatny i sympatyczny lekarz bardzo polecam
Źródło opinii:
Atmosfera w gabinecie bardzo przyjemna, pan Doktor miły, wszystko dobrze wytłumaczył, porozmawiał. Pani która pracuje z Doktorem również pomocna i uprzejma. Pozdrawiam.
Źródło opinii: