Opinie str. 40
Chcę wyrazić podziękowania lekarzowi USG Anastasii Marko. Jest bardzo uważna, wszystko spokojnie i — co ważne — jasno tłumaczy, zawsze odnosi się z szacunkiem. Na wizytach u niej czuję się pewnie (bez skrępowania) i spokojnie — widać, że jest prawdziwą profesjonalistką. Polecam ją wszystkim swoim znajomym.
Klinika również bardzo mi się podoba. Personel jest uprzejmy, zawsze pomocny i tworzy miłą atmosferę. Lekarze, do których miałam okazję się zgłosić, naprawdę znają się na swojej pracy. Bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie tę klinikę.
Szanowna Pani Oleno, dziękujemy za wybór naszej kliniki i pozytywną opinię. Cenimy sobie informacje zwrotne od naszych rzeczywistych pacjentów. Cieszymy się, że publicznie podzieliła się Pani swoją opinią i podkreśliła profesjonalizm naszego lekarza. Świadomość, że jest Pani zadowolona z komunikacji z lekarzem i czuła się Pani komfortowo podczas wizyty, jest dla nas bardzo ważna. Dziękujemy serdecznie za polecenie naszej kliniki. Zapraszamy ponownie na wizyty profilaktyczne. W razie potrzeby pozostajemy do dyspozycji. Życzymy dużo zdrowia.
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Wspaniały lekarz.
Wyjaśnienia rzeczowo, na temat, w sposób niezwykle przystępny.
Samo badanie z dużą dbałością o pacjenta, pan doktor bardzo delikatny, można powiedzieć że oprócz nieuniknionego wrażenia rozpierania, to badanie bez jakiegokolwiek bólu.
Gorąco polecam wizyty o Pana doktora.
Źródło opinii:
Znakomite podejście do pacjenta, wszystko wyjaśnione przed badaniem i na bieżąco w trakcie. Szczegółowo omówione wyniki badania. Miła i profesjonalna atmosfera.
Źródło opinii:
Profesjonalnie, wszystko jest udokumentowane i pracują w soboty, co jest absolutnie wygodne. Są mili i responsywni, a znalezienie dogodnego terminu wizyty nie stanowi problemu.
Źródło opinii:
Profesjonalnie, wszystko jest udokumentowane i pracują w soboty, co jest absolutnie wygodne. Są mili i responsywni, a znalezienie dogodnego terminu wizyty nie stanowi problemu.
Źródło opinii:
Wizyta przebiegła bez stresu w przyjemnej atmosferze. Lekarz miły, wszystko opowiedziane konkretnie i ma temat. Pan doktor potrafi rozładować stres swoim poczuciem humoru. Polecam w 100%
Źródło opinii:
Wizyta przebiegła w bardzo komfortowej atmosferze, czułam sie zaopiekowana i doinformowana. Pani doktor tłumaczyła wszystko co robi krok po kroku, co sprawiało, że czułam się bardziej pewnie i komfortowo. Serdecznie polecam :)
Źródło opinii:
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor jest bardzo miła i rzeczowo wszystko wyjaśnia. Napewno to nie była moja ostatnia wizyta.
Źródło opinii:
Pszystoprzyjazny, gościnny i miły lekarz z dobrym poczuciem humoru i wysokimi kwalifikacjamijny
Źródło opinii:
Wszystko super. Zadowolony. Lekarz profesional. Рекомендую.
Źródło opinii:
Miły, uśmiechnięty i pomagający a przede wszystkim skuteczny!
Źródło opinii:
Profesjonalizm i duży komfort podczas wizyty. Polecam
Źródło opinii: