Opinie str. 45
Zdecydowanie nie polecam, pan doktor jest nie miły! na moją uwagę żeby zwrócił uwagę na przepuklinie odpowiedział iż nie może ponieważ to jest inna głowica.Będąc rok wcześniej kolega pana doktora właśnie zwrócił uwagę na powiększenie przepukliny, wówczas nie było żadnych problemów.
Szanowny Panie Sławomirze, dziękujemy za wybór naszej kliniki i podzielenie się swoją opinią. Zweryfikowaliśmy informacje dot. wykonanych badań diagnostycznych. Pragniemy zaznaczyć, że usługi mają tę samą nazwę i zawierają opis tych samych badanych okolic, które nie obejmują przepuklin. Wszystkie opisy zostały wydane Panu do rąk własnych i można ponownie się z nimi zapoznać. Życzymy dużo zdrowia.
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Lekarz od Boga,bardzo uwazny. Zabieg przebiegl szybko i sprawnie.
Źródło opinii:
Miałem robiona kolonoskopię bez znieczulenia pomimo moich obaw praktycznie nie bolało. Nie ma strachu lepiej się wcześniej przebadac niż żałować. Polecam Pan doktora.
Źródło opinii:
Bardzo wdzięczny za pomóc. Bardzo polecam Pana Olega.
Źródło opinii:
Miałam gastroskopię. Mimo niezbyt przyjemnego zabiegu wszystko było dobrze. Pan Doktor jest miły, wszystko wyjaśni i razem z Panią asystentką zrobią wszystko, aby zabieg przebiegł dobrze.
Źródło opinii:
Gastroskopia przebiegła lepiej niż się spodziewałem raz dwa bez bólu i problemu,profesjonalne badanie i podejście do pacjenta
Źródło opinii:
Pani doktor bardzo uprzejma, wszystko dokladnie wyjasnila, cierpliwie odpowiadala na pytania.
Źródło opinii:
Zabieg wykonany szybko i profesjonalnie. Takt i życzliwość Pana Doktora sprawiły,że stres, niepokój i skrępowanie doświadczane przed wizytą szybko ustąpiły.
Źródło opinii:
Serdecznie dziękuję za opinią! Życzę zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń! Pozdrawiam Dmytro Podurets.
Kontrola jakości świadczonych usług Doctorpro
Profesjonalne podejscie do pacjeta szczegolowe informacje,spokojna rozmowa
Źródło opinii:
Wizyta przebiegła punktualnie, badanie przebiegło w spokojnej atmosferze wykonane bardzo dokładnie. Pani doktor podczas badania USG piersi zwróciła uwagę na konieczność wykonania badania tarczycy. Polecam tego specjalistę.
Źródło opinii:
Profesjonalne podejscie, duża wiedza, lekarz z powołania co widać, słuchać i czuć. Polecam.
Źródło opinii:
Miałem kolonoskopię u doktora Mykoly Snizhko – wszystko przebiegło bardzo dobrze. Lekarz był bardzo uprzejmy i dokładnie wszystko wyjaśnił przed badaniem, podczas badania informował, co się dzieje, a na końcu szczegółowo omówił wyniki. Badanie przebiegło spokojnie i bez dyskomfortu. Polecam!
Źródło opinii: